Krówki reklamowe- czy powinny mieć nadruk reklamowy?

Krówki reklamowe
Krówki reklamowe

W każdej kampanii reklamowej udział powinny brać również jakieś gadżety stanowiące upominek dla klientów. Dzięki nim znacznie zwiększa się szansę akcji promocyjnej na spore zainteresowanie ze strony stałych klientów, jak i zupełnie nowych osób. Wiele jednak zależeć będzie od tego, co wybierze się na gadżety reklamowe, a także od tego, jak się je przygotuje. W końcu nie wystarczy wybrać jakiś produkt i zacząć go rozdawać w ramach kampanii reklamowej. Konieczne jest odpowiednie wykonanie jego opakowania, a więc muszą się na nim znajdować niezbędne elementy reklamowe. Chodzi o to, by nadruk przyciągał uwagę, ale i przekazywał ważną treści związaną z kampanią reklamową oraz z ofertą sprzedażową, którą przygotował reklamodawca dla swoich klientów.Najlepiej zacząć od ustalenia, jakie produkty zostaną przekształcone na skuteczne wsparcie kampanii reklamowej. Zawsze słodycze bardzo dobrze sprawdzają się w tej roli, a krówki reklamowe nie są tu żadnym wyjątkiem. Jak wiadomo, są to smaczne cukierki, które należą do jednych z bardziej lubianych produktów. Dlatego właśnie z zainteresowaniem tymi produktami nie powinno być żadnych problemów. Zatem nie pozostaje nic innego jak tylko przygotować dla nich odpowiednie opakowania, by stanowiły gadżet reklamowy.

Oczywiście krówki reklamowe muszą mieć na swoich opakowaniach odpowiednie nadruki. W przeciwnym wypadku nie będą one miały charakteru gadżetów reklamowych. Zatem nadruk na opakowaniach tych słodyczy jest obowiązkowym elementem wyposażenia każdego gadżetu reklamowego. Nie mniej, jednak jeśli chodzi o jego wygląd, to już każdy reklamodawca ma pełną dowolność. Chodzi ot, że to, co znajdzie się na nadruku, uzależnione jest od charakteru kampanii reklamowej i ogólnego pomysłu na to wydarzenie.

Jest jednak jeden obowiązkowy element, który Krówki reklamowe muszą mieć na sobie nadrukowany. Rzecz jasna chodzi o identyfikator reklamodawcy, a więc logo firmy lub jej pełną nazwę. Bez tego nikt nie będzie wiedział, od kogo otrzymał taki słodki upominek i z czyją ofertą powinien się bliżej zapoznać. Dlatego też logo jest obowiązkowym nadrukiem, a pozostałe elementy zależą już od pomysłu na akcję promocyjną.